Elérhetőségek

Fitt-Box

Cím: 9730 Kőszeg,
Malomárok u. 2 (Elixir Fitness)
Telefon: +36-30-519-6941
E-mail: fitt.boxclub@gmail.com
Edzés időpontok

Edzés időpontok

Hétfő: 17:00-19:00
Kedd: 17:00-19:00
Szerda: 17:00-19:00
Csütörtök: 17:00-19:00
Péntek: 17:00-19:00

 

Büki szakosztály edzései:

Hétfő: 18:00-20:00
Kedd: 18:00-20:00
Szerda: 18:00-20:00
Csütörtök: 18:00-20:00

 

Csepreg, Kőszegi u. 25:

Hétfő: 18:00-20:00
Kedd: 18:00-20:00
Szerda: 18:00-20:00
Péntek: 18:00-20:00

 Hírek

Zagreb Open 2018

Fitt-Box

Egyesületünk négy versenyzője, Buza Rómeó, Buza Rafael, Ambrus Viktória és Hámori Ádám támogatóink jóvoltából a Skorpió Box Club versenyzőivel karöltve a 11.16.-án Horvátországban  kezdődő, Zagreb Open 2018 elnevezésű, három napos nemzetközi ökölvívó tornán vettek részt. Összesen hét nemzet, Horvátország, Szerbia, Albánia, Németország és Románia bunyósai mutathatták meg tudásukat egymással szemben. 

  • Az első napon Hámori Ádám elit 91kg-ban egy horvát ökölvívóval szemben lépett kötelek közé. Az első, szoros menet után Ádám kezébe vette az irányítást. Nagy és gyors ütéseinek köszönhetően többször is rászámoltak ellenfelére, akit végül a gongszó mentett meg a kiütéstől.

 A verseny második napján, már az elődöntők zajlottak.

  • Buza Rómeó serdülő 50kg-ban egy hazai, horvát ellenfelet kapott. Rómeó remek bunyót bemutatva, esélyt sem hagyott vetélytársának és a 2. menetben döntő fölénnyel nyerte a mérkőzést.
  • Buza Rafael serdülő 54kg-ban szerb ökölvívóval szállt szembe. A szerb versenyző erős ellenfélnek bizonyult, de nem tudott felülkerekedni Rafin. Pontosan bevitt ütéseinek köszönhetően Rafi egyhangú pontozással, győztesen hagyta el a ringet.
  • Hámori Ádám elit 91kg-ban a KSI versenyzőjével, Tarnócai Mihállyal csapott össze. Ádám az előző naphoz hasonlóan ismét végig uralta a mérkőzést, amelyet egyhangú pontozással nyert meg, így ő is döntőbe jutott.

A harmadik napon a dobogó legfelső foka volt a tét. 

  • Buza Rómeó serdülő 54kg-ban horvát bunyós ellen mutathatta meg mit tud. Erős kezdést követően, az első és a harmadik menetben is rászámoltak a horvát versenyzőre, aki nem bírta az iramot. Rómeó egyhangú pontozással nyert, így aranyérmesként zárta a tornát.
  • Buza Rafael serdülő 54kg-ban a Skorpió Box Club versenyzőjével, Oláh-Vadász Zoltánnal harcolt az első helyért. A nap legjobb mérkőzését láthatták a nézők. Technikás és gyors bunyót mutattak be a srácok, ahol Rafi bizonyult jobbnak, így testvéréhez hasonlóan ő is aranyéremmel térhetett haza.
  • Ambrus Viktória ifjúsági 69kg-ban erőnyerőként jutott döntőbe, ahol egy horvát ökölvívó volt a vetélytársa. Viki a tőle megszokott módon nagy lendülettel kezdett. Az első menetben kétszer is számoltak ellenfelére. A második menetben is tartani tudta a kezdeti lendületet, lényegesen több hangsúlyos ütést vitt be. A harmadik menetben a horvát lány egy jól bevitt ütésből már nem tudott felállni, így versenyzőnk döntő fölénnyel nyert, ezzel megszerezve egyesületünk harmadik aranyérmét.
  • Hámori Ádám elit 91 kg-ban egy kellemetlen stílusú, nála magasabb horvát ellenfelet kapott. A horvát versenyző Ádám folyamatos támadásaira elmozgásokkal és fogással reagált. Ádám hiába írányította a mérkőzést, nem tudott pontos találatokat bevinni a másik bunyós passzív reakciói miatt. Mindezek ellenére a bírák a hazai, horvát versenyzőt hozták ki győztesnek. Így, három meccsel a háta mögött, Ádám ezüstéremmel a nyakában, a második helyen végzet.

 

Egy remek hangulatú versenyen vehettünk részt, amely támogatóink segítsége nélkül nem történt volna meg. Ezúton is köszönjük mindenkinek, aki hozzájárult, hogy versenyzőink képviseljék egyesületünket és hazánkat ezen a versenyen.
Kapcsolódó galéria


Vissza az előző oldalra!
Fitt-Box - Magyar