-

Elérhetőségek

Fitt-Box

Cím: 9730 Kőszeg,
Malomárok u. 2 (Elixir Fitness)
Telefon:
+36-30-519-6941
E-mail:
fitt.boxclub@gmail.com
Edzés időpontok

Edzés időpontok

Hétfő: 17:00-19:00
Kedd: 17:00-19:00
Szerda: 17:00-19:00
Csütörtök: 17:00-19:00
Péntek: 17:00-19:00

 

Büki szakosztály edzései:

Hétfő: 18:00-20:00
Kedd: 18:00-20:00
Szerda: 18:00-20:00
Csütörtök: 18:00-20:00

 

Csepreg, Kőszegi u. 25:

Hétfő: 18:00-20:00
Kedd: 18:00-20:00
Szerda: 18:00-20:00
Péntek: 18:00-20:00

 Hírek

Pécsre látogattak a Fitt-Boxos bunyósok!Fitt-Box

10.26.-án, szombaton került megrendezésre a XIX. Horvát Géza Emlékverseny. Egyesületünk ökölvívói közül tizenketten látogattak el Pécs városába, hogy megmutathassák tudásukat.

  • Gombai Dominik utánpótlás korcsoportban vívott bemutató mérkőzéseket a Ring SC Kaposvár és a Skorpió Box Club Szombathely fiatal ökölvívóival. Dominik szépen helytállt mindkét mérkőzésen, a tőle megszokott módon nagyon komolyan vette a feladatot.
  • Ujhelyi Barna serdülő 50kg-ban a Ring SC Kaposvár versenyzőjével, Fekete Barnabással szállt szembe. Barna szépen bokszolt, de ellenfele tapasztaltabb volt nála, ez visszatükröződött a végeredményben is. Versenyzőnknek azonban nincs oka szomorkodásra, remekül helytállt.
  • Lukács Tifani (Büki Szakosztály) junior 52kg-ban a Halásztelki Box Club ökölvívójával, Vrencsán Viviennel  vívott csatát. Tifani kétségtelenül jobban bunyózott ellenfelénél. Gyors és  pontos támadásaival elérte célját, győztesként távozott a ringből. Remek teljesítményének köszönhetően elnyerte a Legjobb Női Versenyzőnek járó különdíjat is!
  • Buza Rómeó junior 54kg-ban Hegedüs Leventével a Halásztelki Box Club versenyzőjével csapott össze. Rómeó hozta a papírformát, erős kezdés után a második menetben döntő fölénnyel nyerte a küzdelmet.
  • Buza Rafael junior 57kg-ban a szerb Filip Madenovic-al szemben lépett kötelek közé. Rafael sem okozott túl nagy meglepetést. Magabiztosan és pontosan menetelt előre, aminek meg is lett az eredménye, győztesen hagyta el a piros sarkot.
  • Farkas Richárd (Büki Szakosztály) és Málics Norbert (Büki Szakosztály) bemutató mérkőzést vívtak egymással. Mindkét versenyzőnk szépen bunyózott! Megfelelő lehetőség volt ez az Ifjúsági Országos Bajnokság előtt egy kis szabályos keretek közti gyakorlásra.
  • Szoták Titusz elit 69kg-ban a Hegyvidék Harcosai Küzdősport Akadémia Sportegyesület ökölvívójával, Heltai Attilával mérkőzött meg. Titusz technikás, kemény kombinációkkal dolgozott mindhárom menetben. Ellenfele igyekezett felvenni a harcot, de mindhiába, versenyzőnk győzedelmeskedett.
  • Krötzl Krisztián elit 91kg-ban Lukácsy Bencével, a Pécsi Vasutas Sportkör versenyzőjével nézett farkasszemet. Krisztián minden erejét beleadva igyekezett felvenni a harcot, de a második menetben már érezhető volt a pécsi versenyző fölénye, így idő előtt véget ért a mérkőzés.
  • Pesti Gabriellának, Hámori  Lucának és Jankó Krisztiánnak ezúttal nem jutott ellenfél, így ők külső szemlélőként vettek részt a megmérettetésen és szurkoltak csapattársaiknak. 

 

A győztes mérkőzések megkoronázásaként egyesületünk Csapatbajnoki első helyet is szerzett!!

 

Büszkék vagyunk ökölvívóinkra és az általuk elért eredményekre, mindannyian jól teljesítettek!!

Pihenésre a következő időszakban sem lesz lehetőségük!

Az Eger Kupa és az Ifjúsági Országos Bajnokság is vészesen közeledik!! Hajtunk és készülünk minden erőnket beleadva!!


Kapcsolódó galéria


Vissza az előző oldalra!
Fitt-Box - Magyar